Життя ліцеюПодії

Перегортаючи сторінку

Оприлюднено

Любі випускники! Цей навчальний рік став останнім для вас у ліцеї, тож час підвести риску. Ковід, війна, дистанційка й навчання в укриттях – попри виклики, з якими ми всі зіткнулися в останні майже чотири роки, ви залишаєтесь мужніми, сильними і щодня стаєте кращими версіями себе.

Ваш слід у серцях і пам’яті вчителів та вихователів залишиться назавжди. Адже таких відвертих і вмотивованих юнаків і юнок ліцей ще точно не бачив. Ви не лише навчалися, але й навчали нас не опускати рук. Ви прагнули до знань, тож допомагали нам освоювати дистанційні технології, щоб ми ці знання вам дали. Ви жадали навчитись чомусь новому, тож не давали жодного шансу впасти у відчай під час повітряних тривог, показуючи нам, що здобувати знання можна навіть у підвалах укриттів, де ми намагались уберегти вас від небезпек. І цим ви уберегли багатьох із нас, надихаючи жити та працювати далі – заради вогників у ваших очах. Дякуємо вам, дорогі випускники, за ваші життєві уроки!

Сьогодні кожен із нас перегортає ще одну сторінку життєвої книги, щоб на наступному аркуші розпочати нову історію. Ми відпускаємо вас у доросле життя із надією, що попереду – безліч хвилюючих і радісних моментів. Віримо у ваш потенціал та впевнені, що ви здатні досягти неймовірних висот. Тож вдалого вам шляху поза фізматівським порогом і світлого майбутнього у вільній та розбудованій Україні!

Однак ми не прощаємося назовсім. Пам’ятайте, що ви – частина великої ліцейної родини. І двері фізмату завжди будуть відчиненими для вас, а вчителі з радістю приймуть у гості, щоб поділитися спогадами й почути про ваші нові досягнення.

А наостанок пропонуємо переглянути коротеньке слайд-шоу зі світлин, зібраних для вас і про вас люблячим колективом ліцею.

Коментарі закриті.