ВажливоВступ

Перелік документів для зарахованих до навчання учнів

Оприлюднено

УФМЛ вітає абітурієнтів 2021 року зі вступом до ліцею! Зверніть увагу! Прибути на навчання до ліцею необхідно 31 серпня 2021 року. Цього ж дня о 12.00 відбудуться батьківські збори в актовій залі ліцею. Поселення до гуртожитку для учнів, які проживали поза межами міста Києва, відбудеться не раніше 31 серпня 2021 року! При прибутті на навчання необхідно мати при собі наступні документи:

–  Фотокартки розміром 3х4 – 4 шт. Також просимо нe забути за покликанням завантажити фото учня на документи у форматі .jpg (для замовлення електронних учнівських квитків) до 30.08.

– Свідоцтво про народження або паспорт (ксерокопія) – 4 шт. (надати оригінал для затвердження достовірності копій).

– Ідентифікаційний код учня (ксерокопія) – 4 шт. (надати оригінал для затвердження достовірності копій, якщо коду немає, то необхідно його замовити у податковій службі).

– Медична картка – форма № 026 (забрати з попереднього місця навчання).

– Довідка про щеплення – форма № 063 (завірена печаткою).

– Довідка про стан здоров’я учня із зазначенням проби Руф’є та групи по фізкультурі – форма № 086/1 (пробу Руф’є перевіряє та оцінює лікар за місцем проживання або лікар, який спостерігає дитину).

Довідка про відсутність інфекційних хвороб вдома за останні 3 тижні та з оглядом на педикульоз та коросту (має бути видана не раніше, ніж за 3 дні до початку навчання).

– Картонна папка для паперу на зав’язках та папка-реєстратор.

– Адреси та телефони осіб, які проживають у Києві або Київській області і можуть відвідувати учня в ліцеї або приймати дитину в себе, якщо такі є.

Додатково до медичних документів просимо додати аркуш із зазначенням номерів телефонів батьків (осіб, які їх замінюють) та докладним описом наявних у дитини алергій або непереносимості певних речовин.

Усі перелічені документи необхідно надати 31 серпня (не раніше) при прибутті на навчання.

Для забезпечення навчального процесу просимо подарувати ліцею пачку паперу А4.

Також учням необхідно мати змінне взуття, засоби індивідуального захисту, спортивний костюм та спортивне взуття. Наявність одягу в ділового стилю вітається.

Коментарі закриті.