Досягнення

Переможний поступ юних винахідників

Оприлюднено

З 28 лютого по 3 березня відбулися фінал і суперфінал Всеукраїнського науково-технічного конкурсу “Еко-Техно-Україна 2023”, що проходить за правилами проведення Міжнародної науково-технічної виставки Regeneron ISEF-2023 і відбувається у два етапи: заочний конкурс тез наукових досліджень і персональний постерний захист проєктів фіналістів.

У частині Техно-Україна, яку приймав НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”, конкурс охоплює 18 категорій сучасної науки, зокрема математичних, природничих і прикладних її напрямків, і має на меті знайти обдарованих школярів у галузі науки і техніки та залучити їх до міжнародного освітнього простору.

1 березня відбувся постерний захист робіт фіналістів конкурсу, який передбачав почергове індивідуальне спілкування учасників з кожним членом журі конкурсу і спеціальними членами журі, які перевіряли рівень володіння учасниками англійської мови (тобто фактично захистів було більше 6). За його результатами серед 78 конкурсних проєктів-учасників двоє ліцеїстів одержали призові місця!

? Ігор Котенко з роботою “Розумна система моніторингу здоров’я в режимі реального часу на основі нейромережевих технологій” посів 3 місце в секції “Робототехніка та інтелектуальні машини”.

? Артем Деденок з роботою “Елемент живлення на основі фотосинтезу в річкових водоростях” посів 1 місце в секції “Енергетика: Стійкі матеріали та дизайн” і вийшов до суперфіналу!!!

За результатами суперфіналу, який відбувся 2 березня у форматі тригодинної наукової конференції, Артем став переможцем суперфіналу, який рекомендований до захисту проєктів на Міжнародній науково-технічній виставці Regeneron ISEF-2023 (Dallas, TX, USA)!

Для обох хлопців цей конкурс мав особливе значення, оскільки минулого року вони обидва здобули перші місця у своїх секціях, увійшли до вісімки найкращих з усієї України, яка мала захищати свої проєкти в суперфіналі й готувалися до нього у весь вечір… 23 лютого 2022 року. Але суперфінал так і не відбувся – наступного ранку ми всі прокинулися від вибухів…

Керівником проєктів минулого і цього року був кандидат технічних наук, учитель фізики ХФТЛ (2022) й УФМЛ (2023) Мєшков Олександр Юрійович.

Вітаємо керівника й переможців і окремо бажаємо Артему успіхів у відборі на Міжнародний етап змагання. Робота триває!

Коментарі закриті.