Традиційно в лютому проходить Тиждень природничих наук: хімії, біології та географії.
У ці дні у ліцеїстів є можливість проявити свої знання, ерудицію та кмітливість у різних конкурсах та отримати, крім позитивних емоцій, приємні бонуси, оцінки та призи!
Команди 8 класів змагалися в природничому конкурсі, визначаючи географічні об’єкти, називаючи представників фауни та флори, пояснюючи хімічні процеси та надаючи відповіді на бліц-питання.
Для 9 класів розв’язування біологічних завдань, запитань з хімії та географії склалися в динамічну природничу карусель.
10 класам випало на долю) пройти квест із станціями «Хімія», «Біологія», Екологія», «Географія», де потрібно було розв’язати непрості завдання і знайти ключ до наступної станції.
Корисною та пізнавальною була зустріч дівчат з лікарем-гінекологом Таїсією КРИСЕНКО.
А як же без ШІ і профорієнтації?! Асистент кафедри загальної та медичної генетики інституту біології та медицини КНУ імені Тараса Шевченка – Ярослав ЯСІНСЬКИЙ поєднав це в лекційно- практичному занятті для 11 класів – «Генетичні алгоритми навчання нейромереж».
Креативний підхід у цьому році показали вчителі хімії – конкурс «Хімічний елемент моєї душі» на сторінках Instagram родзинкою природничого тижня. Творчість фізматівців – унікальна!
Завершальним акордом тижня природничих наук було практичне заняття, яке відвідали наші учні в рамках Лекторію юних хіміків, організованим хімічним факультетом КНУ імені Тараса Шевченка. Учні досліджували жорсткість води та дізналися багато цікавого про її властивості.
Відпрацювали практичні навички титрування – адже саме практичні навички – запорука успіху в хімії
А в неділю – участь в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії завершила насичений подіями тиждень.













Коментарі закриті.