Олімпіади

ПідсумкиПідсумки XXIV Всеукраїнської інтернет-олімпіади з фізики в УФМЛ (відео)

Оприлюднено

Український фізико-математичний ліцей уже третій рік поспіль як базовий заклад провів фінальний етап XXIV Всеукраїнської інтернет-олімпіади з фізики!

Фінальному етапу передували 2 заочних тури, в яких взяли участь більш ніж 500 учасників з усіх регіонів України. А найкращі учні з них за результатами були запрошенні на фінальний етап до УФМЛ.

У заході взяли участь 76 учасників і 10 членів журі практично з усіх куточків України, які змогли приїхати до Києва і взяти участь офлайн у цьому святі науки.

Журі , як завжди на цій олімпіаді , забезпечило олімпіаду цілком новими авторськими задачами. Головою журі був Заслужений учитель України, учитель фізики УФМЛ Пашко Максим Іванович.
Членами журі були
– Герой України, Заслужений учитель України, кандидат фізико-математичних наук, Гельфгат Ілля Маркович
– Кандидат технічних наук, доцент Дніпровського національного університету Орлянський Олег Юрійович
– Кандидат технічних наук, доцент Ніжинського державного університету імені М.Гоголя Шевчук – Олександр Григорович
– Кандидат технічних наук, учитель фізики УФМЛ Олійник Артем Олександрович
– Кандидат технічних наук, учитель фізики УФМЛ Мєшков Олександр Юрійович
– Заслужений учитель України Петрусь Ірина Анатоліївна
– Заслужений учитель України, кандидат фізико-математичних наук, Засєдка Людмила Миколаївна
– Учитель фізики УФМЛ, Ткачов Олексій Михайлович
– Учитель приватного закладу освіти Базис Меланіч Геннадій Анатолійович
– Призерка Міжнародних олімпіад з фізики та астрономії, студентка КНУ Зазубик Діана Віталіївна.

Не дивно, що за такого представництва вчителів і дітей, така відома в Україні організація як “Разом для України”, яка профінансувала цей захід : розселення та харчування учасників, призовий фонд, закупівлю обладнання та канцелярського приладдя, тощо.

Змагання відбувалося у два тури: теоретичний та експериментальний, який цього року за підтримки партнерів вдалось організувати на живому обладнанні, щоб діти змогли максимально проявити не лише свої теоретичні здібності, а і практичні навики!

Участь у заході брала і команда ліцеїстів УФМЛ, які змогли пройти відбіркові етапи, і показала неймовірний результат:

🥇Дипломи 1 ступеню вибороли:
Юштіна Марія (9А клас)
Рубцов Михаїл (10Б клас)
Лавренюк Святослав (10Б клас)

🥈Дипломи 2 ступеню отримали:
Мусієнко Владислав (9А клас)
Зембович Дарина (10Б клас)
Сачко Артем (10Б клас)
Федірко Олесь (11Б клас)

🥉Дипломи 3 ступеня в активі у:
Урсул Поліна (9Б клас)
Загіка Андрій (11Б клас)
Держипольський Ярослав (11В клас)
Ковальчук Артем (11В клас)

Зовсім трішки не вистачило до призових місць і нагороджені дипломами учасника
Федик Максим (9Г клас)
Євтушенко Євгеній (11Б клас)

Дякуємо за підготовку переможців учителям ліцею Пашку М.І., Петрусь І.А., Засєдці Л.М., Мєшкову О.Ю. і усій кафедрі фізики, яка не лише брала участь у підготовці змагання, а і працювала в колегії журі!
Дякуємо адміністрації УФМЛ за всебічну підтримку заходу!

До нових перемог!
І до зустрічі на нових олімпіадах!

Коментарі закриті.