Життя ліцею

Подвійне свято — кінематографічне та музичне!

Оприлюднено

Друзі, а чи знали ви, що фізматівці не лише фізику й математику на відмінно знають, а ще й художні фільми знімають?!

У суботу, 9 вересня, актова зала ліцею, без перебільшення, шаленіла від оплесків. Адже для учнів та вчителів демонстрували прем’єру фільму «Вітька + Галя, або Повість про перше кохання», ролі в якому геніально зіграли самі ліцеїсти — надзвичайно творчі та яскраві учні 9-В класу Яся Рудковська, Єгор Лісаченко, Олег Дроботенко, Матвій Гоголь, Аля Чигріна, Остап Гіщак, Вова Рудковський, Діана Кицак, Софія Струтинська, Андрій Ковальчук.

Над зйомками фільму творча група на чолі з режисеркою Арською Юлією Михайлівною, учителькою української мови та літератури, працювала протягом травня 2023 року. «Для нас, — говорить Юлія Михайлівна, — травень 2023, без сумніву, став КІНОтравнем! І він назавжди запам’ятається не шаленими, майже щоденними, обстрілами Києва, а неповторними враженнями від зйомок! Я безмежно вдячна своїм чудовим восьмиклашкам (тепер уже 9-В), за те що миттєво відгукнулися на пропозицію знятися в кіно, за старанність у вивченні текстів, за відповідальність, завзяття, креативність, акторську майстерність та, звісно, за приділений час! Адже була здійснена колосальна робота! Звісно, без кіноляпів не обійшлося, адже ми не професійні режисер та актори. Але фільм точно залишиться на добру згадку учням-акторам та їхнім батькам. А 2023 рік буде асоціюватися в них не лише з війною».

Ось у такий спосіб і відбувається популяризація української літератури та заохочення сучасних підлітків до читання. Адже і фільм, і трейлер до нього можна буде неодноразово використовувати на уроках української літератури у 8 класі!

До речі, виявляється, твір “Вітька + Галя…” досі в Україні не було екранізовано! Отже, ми перші!

А чи звернули ви увагу на розкішну афішу до фільму? Її виготовили випускники ліцею 2022 року — надзвичайно креативні та позитивні Ілія Кожан та Іван Якимчук! Дуже приємно, що сьогоднішні ліцеїсти та випускники завжди підтримують одне одного, адже УФМЛ — це велика дружна родина!

Після показу чудової прем’єри відбувся грандіозний концерт уже досить відомого музичного гурту POVYTA, солістами якого є уже згадувані Ілія Кожан, Іван Якимчук та учень 11-Б класу Єгор Цвєтков.

Тож свято 9 вересня стало подвійним — кінематографічним та музичним!

УФМЛ пишається своїми вихованцями. Адже найбільший і найцінніший скарб фізмату — це його учні!

Переглянути фільм ви можете за цим покликанням.

Коментарі закриті.