Життя ліцеюПодії

Поет живе в серцях свого народу

Оприлюднено

Щороку 9 та 10 березня в Україні вшановують пам’ять видатного українського мислителя, поета, прозаїка, живописця та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Не стоять осторонь цієї традиції й ліцеїсти УФМЛ.

Після уроків у п’ятницю фізматівці виконали літературно-театралізовану постановку, де згадали про життя і творчість Тараса Григоровича, аби не просто вшанувати його пам’ять, а й відчути всім серцем його невмируще слово, яке й дотепер є символом визвольної боротьби за свою незалежність, пробудження і формування національної свідомості українського народу!

Шевченко зробив велетенський внесок у розвиток української та світової культури не лише як геніальний письменник, а й мав неабиякий малярський талант. Тож, окрім текстів Тараса Григоровича, цього дня учні мали змогу ознайомитись і з його малюнками, гравюрами, ілюстраціями та етюдами.

Учасники й глядачі залишали захід задумливими, адже Шевченкова творчість уже багато поколінь поспіль пронизує душу й серце кожного українця, наповнюючи їх любов’ю до рідного краю та усвідомленням необхідності зберігати й примножувати Україну в собі та пропагувати її по всьому світові.

Дякуємо за організацію заходу вихователькам ліцею Куровській Ларисі Миколаївні та Лавриненко Софії Іванівні!

Коментарі закриті.