Події

Разом переможемо!

Оприлюднено

Конституція України, стаття 3. Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю…

Дякуємо співробітникам ліцею, які від першого дня вторгнення російських військ на територію України практично весь час знаходились на своїх робочих місцях та слідкували за тим, щоб #фізмат стояв непохитно і був забезпечений усім необхідним, щоб учні, які не змогли виїхати із Києва, були нагодовані, доглянуті та у безпеці, а колеги, які потребували допомоги та підтримки, вчасно її отримали.

27 червня 2022 року, напередодні 26-ї річниці Конституції України, в актовій залі головного навчального корпусу Київського національного університету ректор Володимир Бугров вручив грамоти та подяки працівникам університету за злагоджену працю в умовах воєнного стану.

Грамотою за сумлінну працю нагороджена шеф-кухар ліцею Ануленко Валентина Петрівна. Крім того, Подяки Київського національного університету імені Тараса Шевченка були оголошені заступниці директора ліцею з навчально-виховної роботи Богомаз Ірині Володимирівні, заступнику директора з адміністративно-господарської роботи Лозовому Ярославу Петровичу, працівникам кухні Ануленку Миколі Васильовичу, Михайловій Галині Захарівні та Цибулько Інні Миколаївні.

Коментарі закриті.