ДосягненняОлімпіади

Рішельєвська регата

Оприлюднено

З 2 по 4 листопада 2023 року фізматівці взяли участь у IХ Відкритій комплексній онлайн олімпіаді “Рішельєвська регата” з математики, фізики, хімії, біології та інформатики, яку проводить Рішельєвський науковий ліцей. Рішельєвська регата – особисто-командні змагання за програмою 9 – 11 класів, що містять чотири складові: теоретична, експериментальна, усна та демонстраційна (теоретична та експериментальна олімпіади – особисте змагання, усна та демонстраційна – командні змагання).
Вітаємо переможців із їхніми здобутками!

Диплом І ступеня в командному заліку “Усна олімпіада” та диплом ІІ ступеня в захоплюючій демонстраційній олімпіаді здобула команда “Креатив”: Кузьменко Єгор (10-А клас), Сорока Дмитро (10-Б клас), Абдулханов Амір, Любімова Марина (11-Б клас), Філоненко Богдан (11-В клас).

Диплом І ступеня у теоретичному турі та диплом ІІ ступеня в експериментальному турі олімпіади з інформатики – Сорока Дмитро.

Диплом І ступеня в експериментальному турі олімпіади з фізики – Абдулханов Амір.

Диплом ІІ ступеня в експериментальному турі олімпіади з хімії – Філоненко Богдан.

Диплом ІІІ ступеня в теоретичному турі олімпіади з математики – Любімова Марина.

Диплом ІІІ ступеня в теоретичному турі олімпіади з біології – Кузьменко Єгор.

Пишаємося нашою командою та зичимо фізматівцям подальших перемог!

Висловлюємо подяку організаторам Регати за цей неймовірний захід, впродовж якого очі наших учнів палали від захвату цікавими задачами та експериментами.

Коментарі закриті.