Життя ліцею

Розбудуємо фізмат разом! (відео)

Оприлюднено

30 травня 2022 року в УФМЛ відбулось урочисте відкриття Мультимедіа смарт-лабораторії для проведення інтерактивних занять, під час якого ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров отримав з рук випускників ліцею ключі від нового навчального кабінету.

Проєкт було ініційовано групою випускників УФМЛ (КФМШІ) з метою створення в ліцеї сучасного навчально-освітнього простору для ефективного навчання. За 27 днів було зібрано кошти необхідні для проведення ремонту одного з приміщень ліцею. Згодом було проведено косметичний ремонт кабінету, закуплені меблі, сучасне обладнання та програмне забезпечення “NIBELUNG”. Стіни приміщення були розписані художницею Ларисою Вансович.

На захід були запрошені #випускники ліцею: Тетяна Юр’єва (1988 р.в.) – організатор проєкту; Сергій Баранець (1986 р.в.) – організатор, керівник відомого всім випускникам “Театру без декорацій”, що діяв у ліцеї з 1984 по 2018 рік; Катерина Давидова (1987 р.в.) – донатор, вчитель; Андрій Остапович (1988 р.в.) – донатор, батько учня (Остапови Тарас, 9 клас), інші донатори і організатори проєкту, вчителі ліцею, в.о. директора Людмила Латишенко та учениці 10 класу Галина Гудзенко, Алісія Огієвська і Агата Юр’єва.

Додатково до нового кабінету ректор Київського національного універстету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров подарував ліцею проєктор для осучаснення ще одного навчального приміщення ліцею.

Щиро дякуємо від імені учнів та вчителів усім причетним до втілення цього проєкта!

Коментарі закриті.