Події

Розширюючи географію пізнання (фото)

Оприлюднено

З 24 по 26 квітня 2023 року, під час Генеральної асамблеї Європейського союзу наук про Землю, в австрійському Відні відбувся семінар з геонаукової інформації для вчителів GIFT на тему “Ключова роль геонаук у глобальному виклику сталого розвитку: дорожня карта до 2030 року”.

Однією з представниць України на цьому заході стала вчителька географії УФМЛ Арміне Лаврентіївна Мельник-Мірзоян, яка представляла ліцей на постерній сесії, розповідаючи колегам з усього світу про особливості навчання географії в українських школах.

? “Це був виклик самій собі! Можливість узяти участь у роботі семінара з’явилася несподівано – отримала репост від колеги з іншої школи. Потрібно було надіслати резюме та мотиваційний лист. Ті, кого обрало журі, були запрошені на Генеральну асамблею #EGU. Три з половиною місяці хвилювання та підготовки доповіді англійською – і я у Відні. Разом з колежанками Валентиною Кітченко з Полтави та Наталією Галалюк із Луцька ми представляли свої навчальні заклади на постерній сесії.

Час минув швидко, але плідно. Виступи науковців, учителів, майстер-класи, постерна сесія, екскурсія до природничого музею Відня, спілкування з колегами з різних країн, виставки провідних наукових компаній наповнили нас інформацією, енергією та бажанням передати це своїм учням.

Прагнення віднайти практичне застосування актуальної наукової інформації на користь своєму суспільству (навіть школі чи територіальній громаді), розвивати наукове бачення, удосконалюватися, ділитися досвідом з іншими – ось цілі, що постають переді мною сьогодні“.

ℹ️ EGU – Європейський союз наук про Землю, некомерційна міждисциплінарна наукова спільнота, що об’єднує спеціалістів у галузях наук про Землю, планетологічних наук і дослідників космосу, заснований у вересні 2002 року.

ℹ️ GIFT – семінари з геонаукової інформації для вчителів, що організовуються з 2003 року і проводяться під час щорічної Генеральної асамблеї EGU, яка збирає близько 15 000 учасників з усього світу. На семінарах виступають учені, які працюють у галузі наук про Землю і споріднених галузях. Учителі діляться досвідом, беруть участь у виступах та постерній сесії.

Коментарі закриті.