Життя ліцеюПодії

Свято зустрічі весни

Оприлюднено

На землях України з часів неоліту жили сотні поколінь, між якими існував безперервний процес передачі інформації, знань, традицій, міфології, мови, символіки тощо.

🇺🇦Ці маркери є визначальними для нашого народу та дозволяють йому зрозуміти, хто ми є.

🇺🇦Українці повертають свої традиції, зокрема і веснянки, які на рівні з колядками та щедрівками були популярними обрядовими піснями.

🇺🇦22 квітня в Міжнародний день Матері-Землі в Украінському фізико-математичному ліцеї відбулося загальношкільне свято зустрічі весни, і навіть циклон не завадив його проведенню – локації перенесли зі шкільного подвірья в приміщення.

🇺🇦Учні разом з педагогічним колективом провели благодійний ярмарок і зібрали кошти на потреби ЗСУ. На сцені актової зали ліцеісти та фольклорний колектив університету «Роксоланія» показали, як у давнину закликали весну, які пісні співали. Родзинкою заходу був майстер-клас з постановки та відпрацювання кривого танцю.

🇺🇦У спортивному залі відбулися козацькі розваги, де свою майстерність демонстрували представники Київського козачого полку, атлети Військового інституту КНУ та 9-класники ліцею.

🇺🇦На шкільне свято завітав ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Анатолійович БУГРОВ, який брав активну участь у заході, – спілкувався з учнями і відвідав усі святкові локації.

🇺🇦Сьогодні над Україною ницо знущається російський ворог, але цю землю, викохану й оспівану народом, йому ніколи не загарбати, як і нашої волі, і наших традицій.

🇺🇦Дякуємо вихователям 10-х класів за організацію свята та яскраві, незабутні емоції.

Коментарі закриті.