Події

Світ очима дітей

Оприлюднено

У суботу, 25 лютого, Мала академія наук організувала телеміст між школярами з України та Південної Кореї, під час якого близько шістдесяти учнів з обох країн обмінювалися культурним досвідом та говорили про життя й навчання в Україні під час воєнних дій. Учень 11-А класу УФМЛ Артем Деденок став учасником у цих перемовинах і ось що він розказав.

Українські старшокласники спілкувалися з учнями 7-8 класів корейських шкіл, які напрочуд непогано знають англійську. Спочатку всі зібралися на спільній Zoom-конференції, де кожна сторона по черзі показала презентації про культуру, географію й особливості своїх країн. Потім учасників розподілили по різних групах, порівну з України і Кореї, щоб дати змогу поспілкуватися наживо про те, що їх турбує в сучасному світі та як подолати виклики, що постають перед ними. Через деякий час усі групи знову об’єднали в спільну конференцію для підбиття підсумків.

“Ми обговорювали ситуацію в Україні та те, як це впливає на наше життя. Корейські школярі виявили щиру занепокоєність цим. Хоч і зрозуміло, що вони не стикались ні з чим подібним, та це не заперечує того факту, що корейці співчувають нам та бажають допомагати. Мені сподобався захід. Він дав змогу подивитись на те, як живуть інші, чомусь навчитись і поділитись власним досвідом із дітлахами з іншого кінця світу,” – розповідає про свої враження Артем.

Коментарі закриті.