Життя ліцею

Тиждень природничих наук

Оприлюднено

З 12 по 17 лютого вчителі хімії, біології та географії провели предметний тиждень, насичений цікавими і пізнавальними заходами для ліцеїстів.

Команди 8- х класів змагалися в Природничому конкурсі, де визначали за фотографіями пам’ятки природи України, представників флори та фауни, називали хімічні процеси, речовини. А ще проявили артистичні здібності , демонструючи пантомімою складні слова, на кшталт “гідрологія”, “фотосинтез”, ” моль “. Перемогла в конкурсі:
І місце – команда 8-Б класу;
ІІ місце – команда 8-А класу,
ІІІ місце – команда 8-В класу.

9-ти класники показали свої знання з трьох наук у змаганні “Природнича карусель”
Новий формат змагань був незвичним і оригінальним.
І місце – команда 9-В класу,
ІІ місце – команда 9-Г класу,
ІІІ місце розділили команди 9-А та 9-Б класів.

?Для 10 – х класів був проведений квест.
На станціях Географія, Екологія, Біологія, Хімія команди проявили не тільки знання з цих напрямків, а свою кмітливість та логіку.
Найкраще це вдалося учням:
І місце – 10-Б клас,
ІІ місце – 10-А клас,
ІІІ місце – 10-Г клас.

Загальношкільний вечір- конкурс “Бережи своє серце” зібрав ліцеїстів в команди за вертикалями з 8 по 10-і класи. Учасникам потрібно було згадати будову серця і серцево-судинної системи, розшифрувати назви рослин в хімічних асоціаціях, назвати місця поширення в Україні лікарських рослин, розв’язати ребуси тощо. Не залишилися пасивними і глядачі. Вболівальники , розв’язуючи завдання, додавали бали своїм командам. Переможцями стали:
І місце – дівчата вертикалі “Б” класів Ілюк Олеся, Урсул Поліна (8-Б), Почивалова Валерія (9-Б), Єфанова Олена (10-Б),
ІІ місце – вертикаль “Г” класів
ІІІ місце – вертикаль “В” класів.

Але не тільки конкурсами залучали ліцеїстів до наук наші вчителі. Захоплююча екскурсія в ННЦ “Інститут біології та медицини” подарувала незабутнє знайомство з навчальними лабораторіями кафедри фізіології та анатомії – де учні поринули в чарівну атмосферу проведення реальних методик запису енцефалографії та електрокардіографії, а також з найсучаснішою в Україні мікроскопічною лабораторією – де надихнулись довершеною будовою клітин і тканин.

Зустріч з професором, доктором хім.н, випускником  ліцею Роїком Олександром  Сергійовичом, який розповів учням про хімічний факультет і цікаві відомості про хімічну та електрохімічну корозію металів. Практичними дослідами супроводжував лекцію  кандидат хім.наук  Буханько  Валерій Олександрович.
Щиро дякуємо Роїку Олександру та Буханьку Валерію за витрачений час задля майбутнього наших дітей!

Корисною і цікавою стала зустріч – бесіда з лікарем – гінекологом.

Конкурс тематичних плакатів з хімії (найбільш активні були 8В і 8Б), став завершальним акордом тижня.

Дякуємо всім учасникам заходів, учням- активістам і нашим неймовірним та відданими свой роботі вчителям!
Окрема подяка голові циклової комісії вчителів природничих дисциплінах МЕЛЬНИК-МІРЗОЯН Арміне Лаврентіївні, за бездоганну організацію та втілення всіх ідей і задумів!!!

Коментарі закриті.