Життя ліцеюПодії

У ліцеї відбулось урочисте вручення свідоцтв про освіту цьогорічним випускникам

Оприлюднено

Цього погожого липневого дня у холі ліцею вручали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти цьогорічним випускникам. І хоч приїхати змогли далеко не всі, та ліцей був радий бачити кожного свого вихованця та їхніх рідних.

В урочистій атмосфері до усіх присутніх звернулась виконувачка обов’язків директора УФМЛ Людмила Латишенко, яка побажала майбутнім студентам вдалого вибору професії та продуктивного навчання в університеті. Багато теплих слів пролунало від заступниці директора з виховної роботи Ірини Богомаз, завідувачки кафедри фізики Ірини Петрусь, завідувачки кафедри математики Олесі Зубарук та Маргарити Альбіної – матері одного з випускників, успішного олімпіадника. Подяку ліцею від імені своїх одноліток висловив золотий медаліст Олександр Любімов.

Любі наші такі вже дорослі діти! Нехай ваш подальший шлях буде сповнений цікавих відкриттів та неймовірних пригод. Ставте перед собою амбітні цілі та досягайте успіху. Обирайте науку собі до душі, вивчайте її і ставайте топ-професіоналами, щоб успішно будувати не лише своє життя, а й розбудовувати нашу Україну!

Коментарі закриті.