Життя ліцею

У ліцеї відбулося святкування Дня працівника освіти!

Оприлюднено

Усі, мабуть, знають, що перша неділя жовтня – це особливий день для вчителів, вихователів, викладачів, тренерів спортивних секцій та інших працівників сфери навчання та виховання молодого покоління.

Тож сьогодні своїх наставників вітали зі сцени ліцейного актового залу фізматівці, виражаючи своє захоплення та вдячність за самовіддану роботу наших чудових педагогів! Авжеж! Хто ще здатен щодня працювати із класом у кабінеті й одночасно вести живу трансляцію для учнів, які не можуть бути присутніми на уроці? Хто здатен втримати увагу кількох десятків очей та ще й камери? Хто може стримати натиск запитань, що лунаюсь звідусіль, вислухати всіх уважно й миттєво знайти правильну відповідь? Хто завжди ввічливий, терплячий, стриманий і добрий, незважаючи на всі каверзи, які підносять їм учні впродовж уроку (бо ж діти є діти)?

Відповідь на всі ці питання очевидна. Це все про наших вчителів і вихователів!

Шановні педагоги й усі причетні до організації та провадження навчального процесу! Бажаємо вам міцного здоров’я, бадьорого настрою та невичерпного натхнення! І нехай дитячі очі щодня дарують промінчики любові, що зігріватимуть ваші сердця!

Коментарі закриті.