ДосягненняЖиття ліцеюПодії

УФМЛ вітає всіх з Новим роком та Різдвяними святами!

Оприлюднено

Бажаємо, щоб усі найзаповітніші мрії здійснилися, плани на майбутнє ставали дедалі амбітнішими, проте все одно залишалися досяжними, а серед повсякденної метушні завжди знаходився час для перепочинку та відновлення сил!

?

Нехай прийдешній рік принесе Україні перемогу й мир, а кожному українцю – міцного здоров’я, довгоочікуваного щастя, злагоди та достатку! І якими б не були обставини, не забувайте посміхатися й зігрівати один одного теплими обіймами, добрими справами й словами!

⌛️

2022 рік став важким випробуванням для кожного з нас окремо та лакмусовим папірцем для всіх разом. Ми стали сильнішими та мудрішими, навчились піклуватись один про одного, укотре показали всьому світові, що українці, згуртувавшись, здатні небо прихилити й протистояти будь-яким випробуванням.

?

Рік приніс нам багато втрат, та особливо болючими були втрати людей, яких ми знали. Пам’ятаємо тих, кого з нами не стало: друзів, наставників, колег, випускників – усіх членів фізматівської родини. Нехай спочивають з миром.

??

У наших домівках регулярно не стає світла, а подекуди – води й опалення. Усі вже звикли навчатись, працювати, а інколи й ночувати в підвалах. Проте ми не лише встигаємо зробити все необхідне, але, здається, стали робити ще більше, ніж раніше. Віримо в наших захисників та кожного українця, який на своєму місці наближає перемогу! Разом здолаємо всі негаразди!

⚠️

А якщо ви не боїтеся довгих текстів, пропонуємо ознайомитись з нашим цьогорічним “трошки наробили”, або ж просто повірити на слово, що фізмат не зупиняється і не перестає працювати ні на хвилину.

?

Учні ліцею здобували перемоги в різних олімпіадах та конкурсах:

 • Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з фізики;
 • ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з математики, інформатики й інформаційних технологій, фізики й астрономії, хімії та англійської мови;
 • Київській міській олімпіаді з математики КНУ імені Тараса Шевченка;
 • ІІ-ІІІ етапах конкуру-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з астрономії, математики, фізики та економіки, української літератури;
 • Всеукраїнській відбірковій олімпіаді з інформатики для формування команди на міжнародну олімпіаду;
 • VI Всеукраїнській Олімпіаді геометричної творчості імені В.А. Ясінського;
 • ІІІ Всеукраїнських астрономічних боях;
 • Всеукраїнському конкурсі творчої учнівської молоді “Березневі містерії”;
 • Всеукраїнській дистанційній олімпіаді Всеосвіта Весна – 2022 з української мови і літератури; національному відборі на Міжнародну молодіжну наукову олімпіаду;
 • Міжнародній Жаутиківській олімпіаді з математики, фізики та інформатики;
 • Юнацькій Балканській олімпіаді з інформатики;
 • Romanian Master of Informatics;
 • 5 міжнародній онлайн-олімпіаді з математики IEMATICS;
 • Міжнародному шоу винаходів IWIS 2022;
 • Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики для юніорів;
 • Міжнародному фестивалі з робототехніки Robotex International 2022;
 • 14 Міжнародному осінньому юніорському турнірі з програмування.

Наші спортсмени цього року підкорювали гірські схили на сноуборді, змагались у вільній боротьбі, водному поло, шашках й фехтуванні на рапірах. І звісно, перемагали!

Не забували юні обдарування й про відпочинок. Ліцеїсти впродовж року відвідали Музей науки на ВДНГ, підготували заходи з нагоди Коляди, Дня єднання, Дня працівників освіти, Дня Гідності та Свободи, “Ми українці: честь і слава незламним”, посвяту в ліцеїсти для новачків, шоу-змагання “Міс фізикиня 2022”, новорічний концерт і дискотеку.

❤️

Пишаємось цьогорічними випускниками, які із початком повномасштабного вторгнення опинились у різних куточках світу, та не заклякли від страху, а почали активно підтримувати свою країну й співвітчизників, ставши менторами-помічниками для молодших школярів у Данії й Австрії, організувавши благодійний захід у Франції… І ми впевнені, що ще багато про що просто не знаємо, адже фізматівці відомі своєю неймовірною скромністю.

І коли спитають, що зробили цього року працівники ліцею, ми скромно відповімо, що кожен – потроху. Навели лад у стрімко покинутих навчальному і спальному корпусах у березні. Організували толоку та прибрали територію ліцею в квітні. Упродовж весни за сприяння випускників та батьківського самоврядування створили й відкрили мультимедійну лабораторію. Провели фінальний очний тур Відкритої олімпіади УФМЛ у червні та вступні іспити в серпні. Урочисто вручили свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, похвальні грамоти й медалі випускникам, які змогли прибути до ліцею в липні, або ж відправили документи за кордон тим, кого війна виштовхнула за межі України. За літо очистили підвал і організували укриття, де учні й працівники перебувають під час повітряних тривог. У вересні вчились надавати першу домедичну допомогу. Упродовж першого семестру зробили кроки до енергонезалежності, встановивши електрогенеруюче обладнання. У грудні долучились до Всеукраїнської благодійної соціально-освітньої програми “Квітковий рай у кожній школі України”, а також відновили традиційні змагання з аеробіки. Тримали руку на пульсі подій та писали, писали й ще багато разів писали дописи для сайту і Facebook-сторінки ліцею. Придумували, знімали й монтували купу-купезну відеосюжетів про ліцей і активізували фізматівський YouTube-канал.

За свою роботу працівники ліцею цьогоріч отримали 3️⃣ подяки Київської Малої академії наук учнівської молоді, 4️⃣ Грамоти, 5️⃣ Подяк Київського національного університету імені Тараса Шевченка та 5️⃣ Подяк ректора університету, 3️⃣ Подяки МОН, здобули почесне звання Заслужений вчитель України та орден “За заслуги” ІІ ступеня. Учениця ліцею одержала премію Президента України, а ще двоє учнів – президентські стипендії.

? Далі – лише вперед!

Коментарі закриті.