Життя ліцею

Utilitas, Honor et Gloria!

Оприлюднено

9 жовтня з 10 до 15 години Київський національний університет імені Тараса Шевченка вітав у своїх стінах гостей дня відкритих дверей КНУ Expo.

Захід розпочався із виступу ректора університету Володимира Бугрова, який привітав майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків, коротко розповів про можливості для особистісного розвитку в університеті та порадив не квапитись і робити вибір спеціальності за покликом душі.

У коридорах та аудиторіях Червоного корпусу, бібліотеки імені М.Максимовича та хімічного факультету розташувались безліч локацій, де кожен міг отримати цікаву і корисну інформацію про різні підрозділи університету та можливості, які вони надають.
Був серед цих осередків і стенд ліцею, де вихователь Трофимчук Ірина Сергіївна і двоє випускників, студентів 2 курсу фізичного факультету, Гусак Давид та Ігнатенко Олексій розповідали зацікавленим батькам про умови вступу та ліцейне життя.

Але нам є не лише ЩО показати і розповісти, а й ті, для кого ми це робимо. Юні ліцеїсти разом з учителькою біології Марією Горбань із задоволенням подорожували коридорами альма матер та дізнавались про можливості свого майбутнього навчання.

Коментарі закриті.