Досягнення

Відзнаки для сильних, вільних, незалежних та успішних працівників ліцею!

Оприлюднено

Сьогодні у актовому залі червоного корпусу КНУ зібрались найкращі представники університетської спільноти. З нагоди Дня незалежності України та початку нового навчального року (а для першокурсників він цьогоріч почався саме сьогодні) нагороджували працівників, які зробили значний внесок у становлення української освіти.

Вітаємо прибиральницю службових приміщень Ворону Світлану Василівну, якій оголошено Подяку ректора за волонтерську діяльність та підтримку української армії.

Вчительку географії Мельник-Мірзоян Арміне Лаврентіївну, вчителя астрономії Пономаренка Василя Олександровича та вчительку математики Приходько Ольгу Дмитрівну, яким оголошено Подяки ректора за вагомий внесок у розвиток освіти і науки, розвиток української державності та активну волонтерську діяльність у період воєнного стану!

Також вітаємо виховательку Гриб Світлану Борисівну та вчителя астрономії Пономаренка Василя Олександровича із отриманням Подяк Міністерства освіти і науки України за ініціативу і наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки.

Пишаємось нашими колегами і зичимо невщухаючого натхнення у їхній роботі!

Коментарі закриті.