Олімпіади

Вперед до перемог!

Оприлюднено

26 вересня 2021 року Механіко-математичний факультет і Факультет комп’ютерних наук та кібернетики вітали у своїх стінах учасників усної математичної олімпіади Київського турніру математичних боїв. Цього разу ліцей представляли чотири команди, по одній від кожної паралелі.

За результатами змагань команда “Грин” (Гаврилюк Антон, Гриневич Павло, Гринчак Роман, Сидорчук Борис з 9-А класу та Абдулханов Амір, Любімова Марина, Хохлов Тарас з 9-Б класу) показала четвертий результат у рейтингу середньої ліги та виборола право змагатись за перемогу у групі Б середньої ліги цьогорічного турніру математичних боїв.

Команду десятикласників представляли Арський Нікіта, Лисаков Михайло, Шулепа Іван (10-А клас), Петров Богдан (10-Б клас), Авдєєнко Дмитро, Малиновський Роман та Панасюк Михайло (10-В клас), які опинилися на сьомій позиції рейтингової таблиці та продовжать змагатись у групі Б старшої ліги турніру.

Одинадцятикласники Леус Захар (11-А клас), Любімов Олександр, Михальова Марія, Постульга Вікторія, Шкуропацький Павло (11-Б клас), Альбін Євгеній та Кулєшов Ілля (11-Г клас) стали абсолютними переможцями серед команд старшої ліги та будуть змагатись у групі А. Крім того, за перемогу команда отримала подарунки від ІТ-академії SoftServe.

Вітаємо юних математиків із їхніми здобутками та бажаємо вдалих виступів на наступних етапах Київського турніру математичних боїв! Велика дяка за підтримку математичного руху адміністрації, співробітникам та студентам університету! Захід не вдалося б провести повним обсягом, якби його не підтримав Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Олімпіада пройшла в дуже спокійній робочій атмосфері та із дотриманням усіх карантинних вимог завдяки злагодженій роботі молодіжного журі на чолі із професором факультету комп’ютерних наук та кібернетики Богданом Рубльовим (Математичні олімпіади в Києві).

Коментарі закриті.