ДосягненняОлімпіадиПодії

Визнані дослідники

Оприлюднено

З 10 червня по 10 липня 2022 року Мала академія наук України провела ІІІ (всеукраїнський) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Учень 11-А класу Нікіта Арський із дослідницьким проєктом «Кількість, сума та добуток дільників натурального числа» (керівник роботи – вчителька математики Приходько Ольга Дмитрівна) посів абсолютне І місце у секції «Математика» відділення математика.

Дослідницька робота учениці 11-Г класу Софії Радченко «Роль та регулювання зовнішньої реклами в місті на прикладі Подільського району міста Києва» (керівник – вчителька географії Мельник-Мірзоян Арміне Лаврентіївна) також отримала абсолютне І місце у секції «Мікро- та макроекономіка» відділення економіка.

Випускник Іванов Артем цьогоріч представляв дослідження на тему «Аналіз масиву відкритих екзопланет на предмет можливості існування життя земного типу» (керівник – вчитель астрономії Пономаренко Василь Олександрович) у секції «Астрономія та астрофізика» відділення «Фізика і астрономія» та здобув ІІ місце.? Вітаємо Нікіту, Софію і Артема! Бажаємо їм успішного продовження власних досліджень та всебічного визнання їхніх новаторських ідей!

Низький уклін педагогічним та науковим керівникам робіт! Бажаємо їм міцного здоров’я та невичерпного натхнення для роботи із обдарованими дітьми впродовж багатьох років!

Дякуємо МАН за чудову можливість для підлітків спробувати свої сили у серйозних масштабних проєктах і проявити себе у науковій творчості!

Коментарі закриті.