Життя ліцеюПодії

Як розпізнати стрес та подолати його?

Оприлюднено

Це, а також багато інших корисних речей з учителями та вихователями УФМЛ обговорили 28 березня практикуюча психологиня, психотерапевтка у навчанні і травмаедукатор Анна Петрова та тілесний психолог, консультант з позитивної психотерапії Олексій Кривопустов під час тренінгу про когнітивні процеси в умовах тривалого стресу і способи з ними впоратися, який організували благодійний фонд “Дужа Україна” та Угорська Екуменічна Служба Допомоги.

Педагогам ліцею розказали про стани психіки, ознаки та симптоми травми і стресу, вплив стресу на продуктивність діяльності, кризову адаптацію, способи й навички самодопомоги, розвиток власного психологічного ресурсу, попередження вигорання та, звісно, про техніки психологічної регуляції для дітей.

Психічне здоровʼя не менш важливе, ніж фізичне. Тож дякуємо організаторам і тренерам за цікаву й корисну інформацію, а також за отримані практичні навички, які допоможуть нам покращити життя дітей і колег у ліцеї, вчасно розпізнати негативні психологічні зрушення і без зайвої шкоди надати першу психологічну підтримку в разі необхідності!

Коментарі закриті.