ДосягненняОлімпіади

Європейська олімпіада експериментальної науки EOES

Оприлюднено

📌З 7 по 14 квітня в Люксембурзі відбувалася Європейська олімпіада експериментальної науки EOES, у якій виконуються експериментальні завдання з фізики, хімії та біології. Цьогоріч на олімпіаді зустрілися 46 команд із різних європейських держав.

🏆Україна отримала високий результат — команда із трьох школярів, серед яких учень 9-а класу Українського фізико-математичного ліцею – Святослав ЛАВРЕНЮК, увійшла до десятки найрезультативніших та здобула🥈 срібну нагороду! Святослав переміг у національному відборі конкурентів зі всієї України, що навчаються в 10-х та 11-х класах, виборовши право бути у складі команди!

👨‍🔬Команди виконали два складні експерименти, зокрема “Дослідження механізмів виникнення раку».

🤝Вдячність Малій академії наук України за неоціненний досвід, масу позитивних спогадів і вражень, за чудову організацію і супровід олімпіади, за реалізацію можливості команді України взяти участь у цьогорічному змаганні, керівникам і наставникам!

🫶 Окрема подяка вчителю фізики ліцею ПАШКУ Максиму Івановичу,науковому керівнику з фізики національних збірних команд України, відповідальному за підготовку команди та її супровід, підтримку під час цієї та інших олімпіад; учителю фізики Святослава в ліцеї ПЕТРУСЬ Ірині Анатоліївні та всій команді вчителів фізики УФМЛ!

🎉Пишаємося таким учнем і радіємо успіхам Святослава!!! Завзятого інтересу до розкриття таємниць світу, подальшого зростання та підкорення нових вершин!!!!!!

Коментарі закриті.