Досягнення

Юні українські конструктори здобувають перемогу!

Оприлюднено

Команда Op[ti]mum & Roboclub Vugledar у складі Олексія Лебедя, Макара Теличка та учня 8-В класу Микити Теличка здобула І місце на одному з найбільших у світі Міжнародних фестивалів з робототехніки Robotex International 2022, а саме – у робототехнічному змаганні в категорії 3 kg LEGO Sumo, що проходило 25 листопада в ?? естонському Таллінні. Участь у змаганні брали 47 команд з більш ніж 30 країн світу.

Учасникам потрібно було сконструювати та запрограмувати автономного робота вагою до 3 кг, завданням якого було самостійно знайти й виштовхнути робота-суперника за межі ігрового поля діаметром 154 см.

Під час змагань українські учасники поспілкувалась із президентом Естонії Аларом Карісом, розповіли про ситуацію в Україні та подякували за підтримку нашої держави.

Пишаємось юними українськими конструкторами та бажаємо їм нових цікавих змагань і подальших перемог!

Дякуємо за підготовку й супровід команди подружжю Анни та Сергія Теличків, які з 2017 року навчають молодь робототехніці й програмуванню, спочатку на Донеччині, а тепер на Рівненщині. Бажаємо їм творчого натхнення й бурхливого розвитку їхнього освітнього проєкту!

Коментарі закриті.