Життя ліцеюПодії

Зустріч з Ковадлом Вадимом

Оприлюднено

15 грудня 2023р., в УФМЛ Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась зустріч з випускником 2012 року Ковадлом Вадимом, старшим аналітиком компанії Binariks, учасником АТО.
Учні надзвичайно вдячні за цікаву розмову, Вадим розповідав про роки навчання в ліцеї, про те, як всім класом не тільки вчилися, але й відвідували театри, виставки, екскурсії, а іноді бешкетували в гуртожитку, згадав життя після фізмату, відрядження в інші країни.
Зацікавив ліцеїстів перспективою навчання в університеті та подальшим працевлаштуванням. Детально показав є, як навчання у фізматі допомогло йому в роботі над створенням пристрою для моніторингу електрокардіограми пацієнтів.
Згадав про здобутки сертифікації від Google зі штучного інтелекту. Фото та відео матеріали, які приніс з собою Вадим, урізноманітнили спілкування. Приємно, що про нас памʼятають випускники, цінно, що діляться своїм життєвим досвідом із сьогоднішніми фізматівцями, що вкотре підкреслює: фізматівське братство – назавжди!

Коментарі закриті.