Життя ліцею

Зустріч з Сидоровим Миколою

Оприлюднено

19 грудня 2023 року в УФМЛ Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась зустріч із завідувачем кафедри методології та методів соціологічних досліджень факультету соціології Сидоровим Миколою Володимир-Станіславовичом.
Пан Микола є кандидатом фізико-математичних наук, тож учням було нескладно знайти з ним спільну мову. Завідувач кафедри розповів учням як соціологія торкається багатьох сфер життя людини й життя цілого суспільства, як може працювати з проблемами суспільства такими як, наприклад, повернення ветеранів у цивільне суспільство.
Учні мали змогу дізнатися, що факультет соціології зосереджений більше на дослідженні проблем суспільства, зокрема на діагностиці, для чого використовуються як кількісні так і якісні методи. Саме в кількісних методах дослідження використовуються опитування, які були детально обговорені. Також, в кількісних методах дослідження велику роль відіграє вміння аналізувати дані та інтерпретувати їх. Тож охочим учням, які хотіли б аналізувати дані за допомогою математичної статистики, знадобляться знання, які вони здобувають у нашому ліцеї.

Коментарі закриті.