Досягнення

Березневі містерії

Оприлюднено

У березні відбувся сьомий Всеукраїнський конкурс творчої учнівської молоді «Березневі містерії». Цьогоріч він був не настільки масовий, як у попередні роки, але тим цінніші учнівські твори, які продовжували надходити вже навіть після початку війни. Народ, який у найтяжчий період своєї історії не полишає творчого слова – непереможний! Бо творчість у такі трагічні часи – це свідчення нескореності духу і не зламаної свободи! Літературно обдарована українська молодь представила власні твори найрізноманітнішої тематики і значного жанрового розмаїття. Для участі у фіналі конкурсу журі відібрало 32 твори школярів з різних регіонів України, два з яких – твори учениць нашого ліцею.

Вітаємо ученицю 10-Б класу Гудзенко Галину із здобуттям диплома «За емоційну проникливість поетичного слова» та ученицю 10-Г класу Даценко Марію із отриманням диплома «За художню майстерність» (у номінації «проза»).

Висловлюємо подяку вчительці української мови та літератури Порало Наталії Дмитрівні за плекання рідного українського слова в душах ліцеїстів.

Коментарі закриті.