Uncategorized

Наші люди всюди!

Оприлюднено

Війна змусила багатьох українців змінити світосприйняття і спосіб життя. А декого – ще й виїхати у пошуках безпечного місця за кордон. Величезна частка тих, хто виїхав, – школярі та студенти. Проте відновити навчання у інших країнах українським учням виявляється не так вже й просто, хоч у багатьох з них відвідування дітьми школи є однією з обов’язкових умов для отримання соціальної допомоги. На заваді навчанню стає стрес від переїзду та мовний бар’єр. Деякі країни дозволяють відвідувати замість місцевих освітніх закладів онлайн-заняття українських шкіл, де раніше навчалися діти. Проте можливість організувати ефективне дистанційне навчання, коли вчителі перебувають на територіях, де ведуться активні бойові дії, має далеко не кожна школа України. Тому групи вимушених переселенців організовують навчальні заняття своїми силами.

В одній із таких тимчасових шкіл у Данії опинились і одинадцятикласники нашого ліцею Альбін Євгеній і Гринько Дмитро, але не в якості учнів, а по інший бік учнівських столів. Маючи ґрунтовну базу знань, юнаки із великим ентузіазмом навчають молодших школярів і навіть своїх ровесників точних наук, допомагаючи їм розібратись у хитросплетіннях властивостей, формул та теорем. «Utilitas, Honor et Gloria!» – девіз КНУ. Честь та слава нашим учням за їхню проактивну позицію та користь, яку вони приносять своєму маленькому суспільству! З таким підростаючим поколінням українців ми обов’язково переможемо та відновимо Батьківщину!

Про побут українських переселенців та потребу у ефективній організації допомоги для них зняв сюжет данський телеканал DR (DR Nyheder).

Коментарі закриті.