Життя ліцеюПодії

Декада фізики в УФМЛ (відео)

Оприлюднено

25 квітня в ліцеї відбулась конференція наукових доповідей у форматі Турніру юних фізиків. Розмаїття об’єктів досліджень вражало:

Дослідження параметрів руху кулястого тіла по піску” Максим Бідненко (9-А клас);

Реакція на потік повітря диску з отвором, який обертається” Ян Василевський (9-А клас);

Трубка Поньо” Андрій Вахненко (9-А клас);

Висхідний потік” Андрій Коросько (9-А клас);

Рисові гирі” Антоніна Шийко (9-А клас);

Випромінювання абсолютно чорного тіла” Артем Глущенко (10-А клас);

Охолодження за допомогою дзеркал” Борис Сидорчук (10-А клас);

Оптичні ілюзії” Станіслав Супрунов (10-А клас).

28 квітня у великій лекційній аудиторії пройшло змагання для 8-9 класів “Фізичний феєрверк“, під час якого команди мали дати відповіді на різні питання щодо явищ, які оточують нас: чому не падають хмари, як заморозити воду розплавленим металом, навіщо на шинах авто роблять канавки та багато інших. Старшокласники прекрасно впорались із роллю модераторів і справедливих суддів заходу та визначили найкращих знавців природи. Попереду своїх однолітків опинились команда 9-Б класу в складі Олександра Бородіна, Євгенія Євтушенка, Артема Покровського, Максима Проценка і Марії Радзивило та команда 9-В класу, до складу якої увійшли Ярослав Держипольський, Олексій Лазарєв, Георгій Мартиненко, Володимир Процишин і Марія Хорошун.

2 травня учні ліцею відвідали науково-популярну лекцію про астероїди, що пройшла на фізичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тема лекції настільки захопила ліцеїстів, що після завершення вони ще довго не відпускали лектора, ставлячи йому додаткові питання, які їх цікавили.

Докладніше про те, як усе відбувалось, дивіться у відео.

Коментарі закриті.