ДосягненняМАН

Десятикласниця здобула І місце в секції “Українска література” на ІІ етапі конкурсу-захисту МАН

Оприлюднено

Літературна творчість є досить суб’єктивною, і від того – такою багатогранною й цікавою. Вплив світосприйняття на відображення релігійних сюжетів сучасними авторами досліджувала у своїй роботі для конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Київська Мала академія наук учнівської молоді) учениця 10-Б класу УФМЛ Сагунова Варвара.

12 лютого у секції “Українська література” Варвара здобула І диплом за роботу “Християнські мотиви у творчості молодих українських письменників (на прикладі творчості Василя Духновського)”, під час виконання якої вона досліджувала роль, способи і форми переосмислення християнських мотивів та образів у творчості українських письменників-сучасників молодшого покоління, порівнюючи їх між собою та із традиційним поглядом, викладеним у Біблії. Вітаємо Варвару із чудовим результатом та бажаємо їй натхнення у вивченні та осмисленні сучасної літератури!

Дякуємо за підтримку та корисні поради під час дослідження і написання роботи вчительці української мови та літератури Порало Наталії Дмитрівні!

Коментарі закриті.