ДосягненняМАН

Дослідження зовнішньої реклами в місті Києві принесло десятикласниці призове місце на ІІ етапі конкурсу-захисту МАН

Оприлюднено

5 лютого відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН(Київська Мала академія наук учнівської молоді) у секції “Мікроекономіка та макроекономіка”. Цілий день тривали плідні постерні захисти та наукові конференції, на яких юні економісти продемонстрували результати своїх актуальних, ґрунтовних та надзвичайно цікавих досліджень, ініціювали гарячі дискусії, змагалися за першість та можливість виходу на ІІІ етап.

Учениця 10-Г Радченко Софія здобула ІІІ диплом за роботу “Роль та регулювання зовнішньої реклами в місті на прикладі Подільського району міста Києва”, під час виконання якої вона досліджувала доцільність встановлених рекламних конструкцій, їхній економічний і соціальний вплив на жителів району, відповідність нормативній базі та вплив на естетично-архітектурну складову вулиць. Результатом роботи є сформований перелік порад щодо вдосконалення рекламних носіїв, їхнього розміщення та наповнення. Вітаємо Софію із чудовим результатом та бажаємо їй подальших цікавих досліджень!

Дякуємо за підтримку та корисні поради під час дослідження та написання роботи вчительці географії ліцею Мельник-Мірзоян Арміне Лаврентіївні!

Коментарі закриті.