Досягнення

Краснокутський Святослав здобув “срібло” на Чемпіонаті Європи з карате

Оприлюднено

600 учасників із 22 країн старого континенту взяли участь в 34-му Чемпіонаті Європи з Кіокушинкай карате, що відбувся 13-14 листопада 2021 року в м. Катовіце, Польща. Збірна України виборола на цих змаганнях 1 командне місце, здобувши 36 медалей.

Серед переможців був і учень 8-Б класу УФМЛ Краснокутський Святослав. Восьмикласник продемонстрував високу майстерність та незламний бойовий дух. За підсумками Чемпіонату Святослав здобув «срібло» у своїй віковій категорії та ваговій категорії. Отримавши травму в першому ж бою, Святослав, завдяки зусиллям лікарів і власній волі до перемоги, через біль, зумів продовжити участь та провести ще два бої. Проте в останньому поєдинку травма далася в знаки.

Втім, срібло в такому масштабному турнірі це теж величезне досягнення, результат щоденної праці і наполегливих тренувань. Святослав займається карате протягом дев’яти років, є багаторазовим Чемпіоном Києва, призером Чемпіонату України та відкритих міжнародних турнірів в Молдові та Білорусі. Спортсмен брав участь у попередньому Чемпіонаті Європи, що проходив в 2019 році у Мінську, проте призового місця посісти тоді не вдалося. 2020-го турнір було скасовано через пандемію і от два роки цілеспрямованої посиленої підготовки принесли гарний результат на цьогорічному Чемпіонаті.

Святослав мріє в наступному році вибороти золото на Чемпіонаті Європи і опісля спробувати свої сили на Чемпіонаті Світу в Японії.

Вітаємо Святослава з важкою, але заслуженою перемогою, та бажаємо йому нових перемог!

Коментарі закриті.