ДосягненняОлімпіади

Лист із Одеси або Перемоги фізматівців на Рішельєвській регаті

Оприлюднено

З 14 по 16 жовтня 2021 року фізматівці взяли участь у VIII Міжнародній комплексній олімпіаді з інформатики, математики, фізики, хімії та біології “Рішельєвська регата”, яку проводить Рішельєвський ліцей. Цьогоріч, як і минулого року, олімпіада відбувалась в онлайн форматі.

І ось, нарешті, ми дочекалися приходу листа із відзнаками до стін ліцею. Вітаємо переможців із їхніми здобутками!

Диплом І ступеня у захоплюючій демонстраційній олімпіаді – команда “Веселкові єдинороги”: Литовка Максим (11-А клас), Іванов Артем, Любімов Олександр, Ляпунова Анастасія та Михальова Марія (11-Б клас).

Диплом І ступеня в експериментальному турі та диплом ІІ ступеня у теоретичному турі олімпіади з математики – Михальова Марія.

Диплом ІІІ ступеня в експериментальному турі олімпіади з хімії – Ляпунова Анастасія.

Диплом ІІІ ступеня в експериментальному турі олімпіади з інформатики – Іванов Артем.

Пишаємося нашою командою та зичимо фізматівцям подальших перемог!

Хоч олімпіада і проходила у дистанційному режимі, але будь-якій команді потрібен керівник. Дякуємо вчительці математики Зубарук Олесі Валеріївні за організацію та моральну підтримку наших переможців впродовж змагань!

Також висловлюємо подяку організаторам Регати за цей неймовірний захід, впродовж якого очі наших учнів палали від захвату цікавими задачами та експериментами, думки летіли одна поперед іншою, а усмішки не сходили з юних облич.

Коментарі закриті.