ДосягненняОлімпіади

Наші успіхи на міжнародній арені!

Оприлюднено

У цей складний для країни час, коли частина наших учнів вимушена була роз’їхатися по різних куточках України, а частина – виїхати за кордон, ми відновлюємо навчання у дистанційному форматі і починаємо збирати пазли життя, яке продовжується, із новин, про які не встигли вам розповісти.

З 15 по 23 лютого 2022 року силами Республіканської фізико-математичної школи в місті Алмати та інтернаціонального журі була проведена XVIII Міжнародна Жаутиківська олімпіада з математики, фізики та інформатики. Цього року в олімпіаді взяли участь 1178 учасників, які увійшли до складу 150 команд від різних шкіл з 21 країни світу. Учні нашого ліцею здобули на цих змаганнях чотири нагороди!

Бронзові медалі з математики одержали учень 10-В класу Авдєєнко Дмитро та учні 11-Г класу Альбін Євгеній і Голіков Борис.

Бронзова медаль з інформатики дісталась учневі 10-В класу Лук’янову Ігорю.

Вітаємо переможців та зичимо їм успішних виступів на подальших змаганнях, які обов’язково відбудуться у майбутньому!

Дякуємо вчителям та тренерам команд з математики, фізики та інформатики за їхню плідну роботу! Нехай ваші учні продовжують радувати вас своїми успіхами й надалі!

Також висловлюємо подяку батьківському комітету і випускникам ліцею, які надали спонсорську фінансову допомогу для забезпечення оргвнеску та технічної можливості проведення олімпіади.

Коментарі закриті.