Події

Незламність у цифрах і фактах

Оприлюднено

З 28 по 31 березня на базі економічного факультету КНУ відбулась XХІ Міжнародна науково-практична конференція. “Шевченківська весна 2023. Повоєнне відновлення економіки України: проблеми та перспективи”, участь у якій узяв учитель математики УФМЛ Сергій Руденко із доповіддю “Вплив війни на ринок освітніх послуг в Україні”.

У період воєнного стану в царині освіти постали нові питання, які необхідно терміново вирішувати. У своїй доповіді Сергій Олександрович виділив та проаналізував основні фактори, спричинені війною, які впливають на ринок освітніх послуг в Україні.

Незважаючи на проблеми, які виникли через війну, система освіти має деякі можливості для розвитку. Зокрема, здійснення міжнародної академічної мобільності, використання інформаційних технологій та підвищення кваліфікації викладачів, співпраця з іноземними закладами освіти, використання дистанційної форми навчання та робота над поліпшенням територіальної організації освіти в Україні можуть дати системі освіти значний поштовх для відновлення й подальшого розвитку.

Доповідь Сергія Олександровича була високо оцінена журі конференції та відзначена дипломом “За креативний підхід до розкриття теми”. Тож вітаємо його із успішним виступом і зичимо натхнення для подальшої роботи й досліджень!

Коментарі закриті.