ДосягненняОлімпіади

Знову вперед!

Оприлюднено

З 3 по 7 квітня 2023 року в місті Ужгород була проведена LX Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики. Уперше за чотири роки – вживу. Тож цей захід був удвічі хвилюючим не лише для його учасників, а й для організаторів, серед яких цьогоріч була і завідувачка кафедри математики нашого ліцею Олеся Валеріївна Зубарук.

Вітаємо учнів ліцею, які стали призерами цієї довгоочікуваної олімпіади!

? І диплом здобув учень 11-А класу Михайло Лисаков. Крім того, Михайло потрапив до списку учнів, які проходитимуть відбори для участі у команді України на Міжнародній математичній олімпіаді!

? ІІ дипломи одержали учень 9-Б класу Олесь Гордійчук і учень 10-А класу Антон Гаврилюк.

? ІІІ дипломи вибороли учні 11-В класу Дмитро Авдєєнко і Михайло Панасюк.

Під час церемонії закриття олімпіади наші одинадцятикласники взяли слово та подякували від імені всіх учасників організаторам і членам журі за змагання, проведені у важкі часи коронавірусу й активної фази війни в Україні, а також за першу проведену очну олімпіаду такого рівня у їхньому житті.

Команда ліцею разом із Заслуженим працівником освіти України, професором КНУ та головою журі олімпіади Богданом Владиславовичем Рубльовим

Дякуємо за супровід команди ліцею у цій подорожі, активне дозвілля та бадьорий настрій учнів виховательці ліцею Галині Олексіївні Утвенко і лаборанту, випускнику й екс-учаснику Всеукраїнських олімпіад Василю Васильовичу Бакаю.

Низький уклін вчителям призерів Інні Яківні Вишенській, Катерині Йосипівні Давидовій, В’ячеславу Павловичу Жигуліну, Олексію Анатолійовичу Печериці, Вікторії Борисівні Цань, а також тренерам Максиму Михайловичу Древалю, Дмитру Анатолійовичу Номіровському, Ользі Дмитрівні Приходько й Вадиму Миколайовичу Радченку, які доклали багато зусиль до зацікавлення і підготовки юних обдарувань до цих відповідальних змагань!

Коментарі закриті.