Досягнення

Нові можливості від міжнародної наукової спільноти

Оприлюднено

УФМЛ щиро дякує нашій співвітчизниці Віолетті Корбіній, яка зараз вивчає астрономію у магістратурі ?? Сассекського університету, завдяки якій навчання фізиці у ліцеї стане ще цікавішим і сучаснішим. Ця ініціативна і патріотична дівчина долучила ліцей до можливості отримати сучасні англомовні підручники, організувала їхнє фінансування і доставку у рамках ініціативи Сассекського університету з підтримки українських спеціалізованих природничих ліцеїв.

Віолетта познайомилась з учнями фізмату ще 2018 року на ?? Всеукраїнському турнірі юних фізиків, де була у складі команди Хмельницького ліцею №17, а пізніше, вже у проекті Астропісочниця, познайомилась з нашою випускницею Таїсією Карасьовою. Тому, коли вона побачила можливість допомогти розвитку фізичної освіти в Україні, вона згадала і про наш ліцей. Ми дуже вдячні тобі, Віолетто!

Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка щиро дякує факультету математичних та фізичних наук Університету Сассекса за чудові підручники з фізики, які за своїм обсягом і сучасним оформленням є безцінною і дуже своєчасною підтримкою нашого освітнього процесу. Поява “Physics for Scientists and Engineers” by Raymond A. Serway допоможе ліцеїстам долучитись до сучасної європейської методики вивчення фізики та ознайомитись із міжнародною англомовною термінологією. Робота з цими підручниками розширює можливості наших учнів щодо наближення до англомовної наукової спільноти, полегшує подолання мовного бар’єру, що, в решті решт, полегшить участь учнів у міжнародних змаганнях, а у майбутньому – й у спільних наукових та інженерних проєктах.

Коментарі закриті.