ДосягненняОлімпіади

Зорі найкраще видно у цілковитій темряві

Оприлюднено

З 30 жовтня по 7 листопада 2022 року в румунському місті Сучава відбулася І Міжнародна олімпіада з астрономії та астрофізики для юніорів, участь у якій могли брати школярі, яким цього року ще не виповнилося 16 років.

І саме зараз, під час війни, як символ сили та стійкості нашого народу, на цих змаганнях майорів український прапор. Адже наша збірна виборола на IOAAjr_2022 2 срібні медалі та 3 почесні нагороди!

Пишаємось учнем 9-Б класу УФМЛ Андрієм Загікою, який виборов срібло цієї олімпіади! Вітаємо Андрія і решту учасників української команди! Бажаємо сил та невпинного натхнення для подальшого розвитку їхніх талантів і нових гучних перемог!

Участь української збірної у міжнародному етапі стала можливою завдяки проведенню національної юніорської Олімпіади з астрономії від МАН України під керівництвом знаного тренера українських команд та вчителя астрономії нашого ліцею Андрія Олександровича Сімона. Щира подяка організаторам і побажання успішного розвитку їхніх проєктів!

Оригінальна світлина зі сторінки заступника директора МАН України з управління стратегічними проєктами та міжнародних відносин Євгена Кудрявця

Коментарі закриті.