ДосягненняМАН

Нові результати ІІ етапу конкурсу МАН

Оприлюднено

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН 2024 триває, і ми маємо знову привід для радості!!!

Вітаємо призерів ІІ етапу конкурсу МАН з чудовими результатами!!!

?І місце в секції “Прикладна математика” з роботою на тему: “Застосування задачі пошуку максимального потоку на графах для оптимізації роботи агрегаторів децентралізованих бірж” посіла Катерина КОРЧОВСЬКА (10-Б клас)

?ІІ місце в секції “Системи та технології штучного інтелекту” з роботою на тему
“Алгоритми та методи аналізу LiDAR-файлів для орієнтації робота у приміщенні” посів Олександр ЛІВОЧКА (9-А клас).

Щира подяка за науковий супровід та підготовку переможців учителю математики Жигуліну Вячеславу Павловичу та вчителю інформатики ліцею Вітруку Євгену Юрійовичу! З яскравим дебютом наших молодих педагогів!!! Подальшого натхнення й мотивації молодому поколінню до пошукових робіт!!!

?Високий конкурсний бал та Відзнаку в номінації “За актуальну тему для повоєнного розвитку Києва й України” в секції “Агрономія” з роботою на тему: “Гідролізати рибних білків – як рослинні біостимулятори” отримав Дмитро СОРОКА (10-Б клас).

Щиро дякуємо за фаховий супровід та наставництво Нужиній Наталії Володимирівні, кандидату біологічних наук, старшому науковому досліднику Київського національного університету імені Тараса Шевченка, та педагогічному керівнику, учителю біології, Латишенко Людмилі Анатоліївні!

Коментарі закриті.