ДосягненняМАН

Перші перемоги на ІІ етапі цьогорічного конкусу-захисту МАН фізматівці здобули у секції “Астрономія та астрофізика”

Оприлюднено

Учні нашого ліцею серед безмежного мороку космосу знаходять для себе захоплюючі дослідницькі проєкти!

Вітаємо перших переможців Київського міського етапу цьогорічного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН із чудовими результатами!

25 січня Іванов Артем (11-Б клас) у секції “Астрономія та астрофізика” виборов ІІ диплом за роботу “Аналіз масиву відкритих екзопланет на предмет можливості існування життя земного типу”, задля виконання якої він визначив фізичні та орбітальні параметри екзопланет, які можуть зумовлювати існування життя на них, написав програму, що ці параметри врахувала та ранжував відомі екзопланети за ступенем їхньої придатності до життя.

А вже 28 січня Войтюк Вікторія (10-В клас) здобула ІІ диплом у секції “Аерофізика та космічні дослідження” із роботою “Фотометричні дослідження комети C/2020 F3 (NEOWISE)”, у якій дослідила фотометрію даних з телескопа АЗТ-8 спостережної станції «Лісники» Астрономічної обсерваторії КНУ імені Тараса Шевченка, що дозволило зробити висновки про будову досліджуваної комети та суть її життєвих процесів.

Керівником обох робіт був вчитель астрономії ліцею Пономаренко Василь Олександрович. Дякуємо панові Василю за відданість науці та активну підтримку зацікавленості школярів вивченням світу, в якому ми живемо!

Коментарі закриті.