Життя ліцею

Прощальний подарунок

Оприлюднено

Цього вівторка у фізматі вкотре відбулися змагання з розв’язування задач для 8-10 класів “Математичний Занзібар”. Та він був не зовсім таким, як зазвичай, адже авторами завдань цього разу стали одинадцятикласники, яким лишилось побути ліцеїстами трохи менше тижня. Це був їхній прощальний подарунок молодшим поколінням фізматівців.

Боротьба була запеклою, та здобути перемогу на Занзібарі може лише одна команда. І цього разу кращими за решту учасників стали учні 8-В класу у складі команди “Папороть”: Гіщак Остап, Дроботенко Олег, Лісаченко Єгор, Рудковська Олександра, Рудковський Володимир, Струтинська Софія. Вітаємо переможців і тішимось, що на зміну випускникам приходить амбітне й енергійне юнацтво, яке, ми впевнені, досягне неймовірних висот у майбутньому!

Дякуємо одинадцятикласникам Нікіті Арському та Івану Шулепі за ініціативу у створенні набору цікавих та різноманітних завдань. Молодші колеги хлопців були в захваті від заходу! Бажаємо майбутнім випускникам і надалі залишатися такими ж залюбленими в математику!

Звісно, успіх змагання був би неможливим без його кураторки та натхненниці, якою є вчителька математики Ольга Дмитрівна Приходько. Щиро захоплюємось її вмінням щоразу мотивувати учнів ліцею на нові звершення!

Коментарі закриті.