Життя ліцеюПодії

Споглядаючи на сузір’я талантів

Оприлюднено

Третя субота травня – день науки в Україні. Не випадково саме цього дня у фізматі відбулось відзначення найкращих знавців профільних предметів, які стали призерами цьогорічних Всеукраїнських олімпіад і конкурсу МАН, почесними медалями “Зірка року” та їхніх учителів подяками ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка за популяризацію освіти і науки.

Троє юних дослідників-науковців, четверо спортсменів-переможців всеукраїнських і міжнародних змагань, троє хіміків, дванадцятеро фізиків, четверо астрономів, п’ятеро інформатиків, п’ятеро математиків. Ось скільки зірок запалало цього року на фізматівському небосхилі. І кожен із них одержав особливу пам’ятну медаль та цінний подарунок від благодійника – випускника ліцею 1985р.

Від імені університету на захід завітала проректорка з науково-педагогічної роботи Олена Леонідівна Добржанська, яка вручила подяки ректора дев’ятнадцятьом учителям, що допомагали нашим зірочкам досягати вершин у своїх науках.

Також на цьогорічній “Зірці року” було оголошено про заснування відзнаки імені Юлії Здановської, що вручатиметься щороку учневі або учениці, які досягнуть визначних здобутків у науковій та змагальній діяльності з математики чи програмування. Отримав відзнаку з рук декана механіко-математичного факультету Оксани Омелянівни Безущак учень 11-А класу Нікіта Арський.

Фізмат пишається своїми учнями й учителями! А якщо вас не було на заході, не засмучуйтесь. Як усе відбувалось, можна побачити у відео на YouTube-каналі ліцею.

Коментарі закриті.