Життя ліцеюПодії

Проєкт “Сучасна хімічна лобораторія” досяг свого фінішу (відео)

Оприлюднено

23 серпня 2023 року за сприяння БО БФ “Співдружність Фі” завершився ще один проєкт із покращення умов навчання в УФМЛ – було урочисто відкрито оновлену хімічну лабораторію.

До відкриття долучились директор благодійного фонду “Співдружність Фі” Сергій Баранець і його бухгалтер Тетяна Юр’єва, голова батьківського комітету ліцею Ігор Яновський, проректорка з науково-педагогічної роботи КНУ Олена Добржанська, завідувачка відділу організації освітнього процесу МАН України Наталя Легка, директорка Київської МАН Ірина Поліщук, директор інституту високих технологій КНУ Ігор Комаров та його заступниця Галина Грабчук, завідувач кафедри органічної хімії хімічного факультету КНУ Олександр Григоренко та інші представники університету і малої академії наук.

Директорка фізмату Людмила Латишенко, учителі хімії та учні раді були розповісти поважним гостям про історію викладання хімії у ліцеї, згадати педагогів, які працювали тут від створення школи і по сьогоднішній день, та, звісно, показати можливості оновленого приміщення, продемонструвавши яскраві та наочні хімічні досліди із використанням нового #обладнання лабораторії.

? “Якісно проводити заняття з хімії, а особливо – практичні та лабораторні роботи, не маючи для цього можливостей – це нереально… Наші діти мають високий потенціал для того, щоб проявляти свої знання і свої практичні навички. Тому, маючи такий освітній простір, ми віримо в те, що з цієї аудиторії, з цього кабінету будуть виходити майбутні науковці, переможці олімпіад, призери різноманітних турнірів!” – коментує очільниця ліцею.

Дякуємо небайдужим випускникам ліцею та іншим спонсорам, які, за сприяння благодійного фонду, допомагають втілювати такі необхідні проєкти, що дозволяють нашому фізмату рухатися вперед і невпинно розвиватись!

Коментарі закриті.