ВажливоВступ

Ліцей чекає на повернення учнів

Оприлюднено

УФМЛ вітає абітурієнтів 2023 року зі вступом до нашого закладу!

Зверніть увагу! Прибути на навчання до ліцею необхідно 31 серпня 2023 року. Цього ж дня о 12:00 відбудуться батьківські збори в актовій залі. Поселення до спального корпусу учнів (згідно з рішенням комісії з поселення) відбудеться 31 серпня 2023 року з 14:00! При прибутті на навчання необхідно мати з собою наступні документи:

– фотокартки розміром 3х4 – 4 шт. Також просимо нe забути за покликанням завантажити фото учня на документи у форматі .jpg (для замовлення електронних учнівських квитків) до 30.08. Вимоги до фотокартки та інші кроки, необхідні для виготовлення, дивіться на сторінці До уваги батьків: Інформація щодо виготовлення Електронних учнівських квитків

– свідоцтво про народження або паспорт (ксерокопія) – 4 шт. (надати оригінал для затвердження достовірності копій).

– ідентифікаційний код учня (ксерокопія) – 4 шт. (надати оригінал для затвердження достовірності копій, якщо коду немає, то необхідно його замовити у податковій службі).

– медична картка – форма № 026 (забрати з попереднього місця навчання).

– довідка про щеплення – форма № 063 (завірена печаткою).

– довідка про стан здоров’я учня із зазначенням проби Руф’є та групи по фізкультурі – форма № 086/1 (пробу Руф’є перевіряє та оцінює лікар за місцем проживання або лікар, який спостерігає дитину).

довідка про відсутність інфекційних хвороб вдома за останні 3 тижні та з оглядом на педикульоз та коросту (має бути видана не раніше, ніж за 3 дні до початку навчання).

– картонна папка для паперу на зав’язках та папка-реєстратор.

– адреси та телефони осіб, які проживають у Києві або Київській області і можуть відвідувати учня в ліцеї або приймати дитину в себе, якщо такі є.

Додатково до медичних документів просимо додати аркуш із зазначенням номерів телефонів батьків (осіб, які їх замінюють) та докладним описом наявних у дитини алергій або непереносимості певних речовин, можливих критичних станів.

Усі перелічені документи необхідно надати 31 серпня (не раніше) при прибутті на навчання.

Також учням необхідно мати змінне взуття, засоби індивідуального захисту, спортивний костюм та спортивне взуття. У ліцеї прийнято діловий стиль одягу!

Коментарі закриті.