ДосягненняОлімпіади

Приголомшливий успіх!

Оприлюднено

З 2 по 7 квітня 2023 року в Івано-Франківську відбулася LVII Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики. Цьогоріч це одна з трьох олімпіад, що проводилась очно і вперше за довгий час. Тож хвилювання було через край, проте команда фізматівців упоралась з емоціями на відмінно та показала найкращий серед усіх конкурентів результат!

Вітаємо призерів з їхніми неймовірними здобутками!

? І дипломиСвятослав Лавренюк (8-А клас), Олесь Федірко (9-Б клас), Амір Абдулханов (10-Б клас) і Марина Богдан (11-А клас).

? ІІ дипломиМихаїл Рубцов, Артем Сачко (8-Б клас), Андрій Загіка (9-Б клас), Назарій Ілинич (10-Б клас), Петро Суворов (11-Б клас) і Віктор Лук’яніхін (11-В клас).

? ІІІ дипломиМихайло Ісак (8-В клас) і Святослав Беженар (9-Б клас).

Крім того, усі троє одинадцятикласників тепер запрошені на відбірково-тренувальні збори для визначення складу команди України на Міжнародній фізичній олімпіаді!

Команда ліцею разом із головою журі олімпіади, професором КНУ, доктором фізико-математичних наук Анісімовим Ігорем Олексійовичем і Заслуженими вчителями України Іллєю Марковичем Гельфгатом та Ігорем Юрійовичем Ненашевим

Супроводжували команду ліцею на ці змагання вчителі фізики УФМЛ Олександр Юрійович Мєшков та Ірина Анатоліївна Петрусь. Дякуємо їм за турботу про якісне дозвілля і мотиваційну підтримку ліцеїстів!

Щира вдячність учителям фізики Людмилі Миколаївні Засєдці, Віктору Віталійовичу Кислюку, Катерині Анатоліївні Махновець, Максиму Івановичу Пашку, Ірині Анатоліївні Петрусь, Наталії Олександрівні Щетиніній, а також тренерам Олегу Віталійовичу Барабашу, Ігорю Миколайовичу Дмитруку, Олександру Юрійовичу Мєшкову й Артему Олександровичу Олійнику, які вкладають усі душевні сили у свою роботу із обдарованою молоддю, що навчається в ліцеї!

Коментарі закриті.