Життя ліцею

Спорт – це життя!

Оприлюднено

6 квітня у світі відзначають Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку. А в УФМЛ із 3 по 8 квітня пройшов тиждень здоров’я і спорту, упродовж якого учні та випускники ліцею змагались у турнірах з різних видів спорту.

У турнірі з настільного тенісу брали участь усі охочі учні 8-10 класів. Після чотирьох днів запеклих двобоїв перемогу за столом виборов учень 10-В класу Владислав Данилюк.

Змагання зі стрітболу проходили у два дні між змішаними командами по три учні. Чемпіонами стала команда учнів 8-Б класу в складі Ігоря Коваля, Миколи Корнілова і Тараса Малаша.

5 квітня у великій спортивній залі змагалися команди волейболістів. Найкращою цього року стала збірна, до складу якої увійшли Альона Авдєєва (9-А клас), Марія Мостова (9-Б клас), Андрій Рибак, Олександр Щербацький (10-Б клас), Іван Галочка і Богдан Філоненко (10-В клас).

У турнірі з міні-футболу, окрім збірних 9, 10 і 11 класів, участь узяла ще й команда УФМЛ-2003! Протягом багатьох турнірів (і цей рік не вийняток!) команда випускників на чолі з братами Шараповими залишає за собою титул найкращих у цих змаганнях.

Вітаємо переможців! Зичимо всім міцного здоров’я та мирного неба над головою

Дякуємо вчителям фізичного виховання ліцею за організацію цього насиченого спортивними подіями тижня та постійну підтримку ліцеїстів у тонусі!

Коментарі закриті.