ДосягненняМАН

Синергія творчості й науки!

Оприлюднено

З 13 до 18 лютого у Вільнюсі Мала академія наук України вперше провела Молодіжний науковий челендж «Науковий погляд» (Junior Science Challenge “Science Vision”) як альтернативу Міжнародній юнацькій науковій олімпіаді IJSO, участь у якій беруть школярі-росіяни. Змагання допомогли організувати Литовський центр неформальної освіти молоді та Освітній центр “STEAM” Вільнюського університету.

Дуже радісно усвідомлювати підтримку заходу міжнародною спільнотою, окрім України в конкурсі взяли участь Литва, Естонія, Словенія, Австралія, Іспанія, Грузія, Афганістан і Саудівська Аравія.

На цьому міжпредметному заході школярі проявляли свої знання в індивідуальному та командному турах одразу з трьох наук – біології, хімії та фізики. Результати учасників оцінювало міжнародне журі, а також лідери міжнародних команд і самі учасники.

Пишаємось юними українськими обдаруваннями, адже призові місця мають шестеро наших співвітчизників з Києва, Херсона й Чернівців. Один з них – учень УФМЛ!

Вітаємо Олеся Федірка (9-Б клас) з отриманням диплома за ІІІ місце в науковому челенджі! Бажаємо йому не втрачати інтересу до вивчення навколишнього світу та досягати нових визначних вершин!

Низький уклін організаторам, які влаштували це свято науки для багатьох учнів з різних куточків світу! Дякуємо за промоцію України, талантів, енергії та незламності нашого народу!

До речі, одним із організаторів та членів журі “Наукового погляду” був учитель фізики нашого ліцею Максим Іванович Пашко, який власним прикладом щодня надихає своїх учнів до вивчення світу, що нас оточує. Горді працювати поруч із таким колегою! Дякуємо за Ваш вклад у майбутнє української еліти!

Коментарі закриті.