Життя ліцеюПодії

Вдалого шляху!

Оприлюднено

29 червня 2023 року в ліцеї розпочалася видача свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 11 класів. І хоча цьогоріч фізматівці чекали на документи довше, ніж планувалося, та тепер вони нарешті тримають у руках свої перепустки у доросле життя!

І ми впевнено можемо стверджувати, що кожне з цих свідоцтв – не просто черговий документ. Це – підтвердження сили духу й незламності українських юнаків і юнок, їхньої небайдужості до власного майбуття й майбутнього рідної України, не лише вміння чекати на найкращі можливості та використовувати їх собі й іншим на користь, а і здатності за будь яких складних та непередбачуваних умов здобути нові знання і застосувати їх для розбудови нового прогресивного суспільства, що зовсім скоро стане визнаним узірцем для усієї світової спільноти!

Прекрасні наші діти! Нехай подальший шлях подарує вам безліч неймовірних можливостей стати ліпшими версіями себе, як і ви свого часу подарували їх своїм вчителям. Обирайте амбітні цілі та досягайте успіху. Але завжди залишайтеся собою і, де б не були, пам’ятайте, звідки ви родом. Знайдіть науку собі до душі, вивчайте її і ставайте найкращими професіоналами кожен у власній омріяній справі, щоб у майбутньому надати поштовх Україні у становленні флагманом світових змін на краще!

Коментарі закриті.