Події

Ставати кращими заради майбутнього (галерея)

Оприлюднено

22-23 червня 2023 року у Львові відбувся освітній фестиваль “Вчителі майбутнього”. Участь у заході взяли понад 2000 вчителів і вчительок з усієї країни, працюючи за 12 тематичними напрямками, де понад 140 спікерів ділилися своїм досвідом на практичних майстерках та панельних дискусіях. Серед них міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, директорка Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко, фіналісти та переможці премії Global Teachers Prize Ukraine, освітяни й люди, небайдужі до майбутнього української освіти.

Наші вчителі математики Катерина Йосипівна Давидова й Сергій Олександрович Руденко також відвідали фестиваль. За два дні вони встигли взяти участь у близько 20 майстер-класах з філософії освіти, технологій та інновацій в освітньому процесі, STEM, психології, інклюзії й ментального здоровʼя, освітнього менеджменту і лідерства, виховання й наставництва.

? “Ключова ідея фестивалю 2023 року: навчання під час війни та стратегії подолання освітніх втрат. Як учителям математики, нам було цікаво дізнатися про використання діяльнісного підходу під час уроків, project based learning, нові інтерактивні платформи з використанням штучного інтелекту (Mozabook, ARbook, Eduten), тренди цифровізації. Атмосфера фестивалю надихає на впровадження отриманих знань у нашу роботу, що ми неодмінно будемо робити!

Коментарі закриті.