ДосягненняОлімпіади

Всеукраїнська олімпіада з хімії 2024

Оприлюднено

З 22 по 27 березня 2024 року на Буковині в місті Чернівці відбувся IV етапу LVIII Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
Понад 100 юних хіміків-школярів – з 22 областей України приїхали продемонструвати свої вміння та знання та поборотися за перемогу.

Після тривалої боротьби та запеклих змагань протягом 3 днів (2 теоретичних турів та 1 практичного) наші ліцеїсти здобули 4 дипломи.

Дипломи ІІІ ступеня отримали:
🥉Окоча Даниїл – учень 8-В класу;
🥉Чернюк Захар – учень 9-А класу;
🥉Яновський Борис – учень 9-Б класу;
🥉Філоненко Богдан – учень 11-В класу.
Зовсім трішки до омріяного диплому не вистачило Попович Івану 8-В клас та Коросько Андрію 10-А клас.

Також для учнів було організовано цікаві екскурсії. Ми мали змогу відвідати визначні місця і прогулятися затишними вуличками міста-господаря змагань.
Учасники побували в неймовірно гарному Чернівецькому національному університеті, центрі культури «Вернісаж», на театральні площі, послухали легенду про назву міста, прогулялися Парком ім. Тараса Шевченка та відвідали ще багато інших не менш захопливих місць.

Щира подяка нашим вчителям РАДЧЕНКО Ользі Дмитрівні, ЯКУБОВСЬКОМУ Віктору Петровичу, БОДЮЛ Наталії Сергіївні, КОРЖАН Олені Петрівні та ДРУЖЕНКО Тетяні Валеріївні за щоденну віддану працю і любов до предмету, яку вони передають дітям.

Окрема подяка за супровід та підтримку учнів під час олімпіади КОРЖАН Олені Петрівні.

Нехай ця маленька перемога стане поштовхом до подальших досягнень наших ліцеїстів

Коментарі закриті.